Еденге дейін созылатын талғампаз әйелдердің кешкі көйлегі
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 42
Түсі: Қызыл: Қара
Матаның түрі: - Лиф: Атлас: Белдемше: Полиэстер
Бел орамасы: 66 см
Жамбас шеңбері: 92
Кеуде қуысы: 85 см
Бұйымның ұзындығы:146 см
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Түсі | Қызыл |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Көйлек фасоны | Макси |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42 |
| Жамбас айналымы | 92 см |
| Бел орамы | 66 см |
| Кеуде айналымы | 85 см |
| Стиль | Романтикалық |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Мойындық кесу фасоны | ашық иықты |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Көйлек ұзындығы | Ұзын / макси |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Корсеттің болуы | Иә |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 10 700 ₸









