Арқасы ашық және иығы ашық асимметриялы кешкі көйлек
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 46
Матаның түрі: Полиэстер
Түсі: Бордо
Алдынан ұзындығы: 93 см, артынан 130 см
Бел орамасы: 77 см
Жамбас шеңбері: 100 бірге
Кеуде қуысы: 93 см
Көйлектің үстіңгі бөлігі: Полиэстер, Шифоннан тігілген 3 ярусты белдемше
Арқасы ашық.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Халықаралық өлшем | M |
| Түсі | Күрең |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Көйлек фасоны | Асимметрия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Бел орамы | 77 см |
| Кеуде айналымы | 93 см |
| Стиль | Романтикалық |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Көйлек ұзындығы | Асимметриялық |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Корсеттің болуы | Иә |
| шлейф | Жоқ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 900 ₸




