Жеңіл, жеңіл эксклюзивті көйлек
Қою көк түсті едендегі ұзын әйелдер кешкі көйлегі
Кеудеше мен жеңдер ринстондармен және моншақтармен кестеленген
Артқы сыдырма, белді кесу
2 Ішкі бүйір қалта
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 46, 48-50
Матаның түрі:
Ұзын жеңдер, Өлшемдері 44-тен 48-ге дейін
Бел орамасы: 82 см
Жамбас шеңбері: 108 см
Кеуде қуысы: 100 см
Жеңнің ұзындығы: 60 см
Бұйымның ұзындығы: 148 см
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/50 |
| Халықаралық өлшем | L-XL |
| Жамбас айналымы | 108 см |
| Бел орамы | 82 см |
| Кеуде айналымы | 100 см |
| Көйлек фасоны | Макси |
| Стиль | Классикалық |
| Түсі | Көк |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Аяқтау және безендіру | стразалар, Бисер |
| Көйлек ұзындығы | Ұзын / макси |
| Жең ұзындығы | Ұзақ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 17 400 ₸









