Өте әдемі кешкі ұзын көйлек гипюрлі ендірмесі және төрттен үш жеңі бар
Изумруд және қызыл түсті А-тәрізді көйлек, белбеуі бар
Өлшемі: 44, 46
А-сұлба, көйлектің үстіңгі бөлігі - гипюр, белдемше күн-алау
Еденге дейін ұзын
Матаның түрі: Полиэстер, Гипюр
Астарлы көйлек
Жеңнің ұзындығы:44 см
Көйлектің ұзындығы: 132 см
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Бел орамы | 74 см |
| Кеуде айналымы | 92 см |
| Көйлек фасоны | А-силуэт |
| Стиль | Романтикалық |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Төрттен үш бөлігі |
| Аяқтау және безендіру | Гипюр, Белбеу |
| Көйлек ұзындығы | Ұзын / макси |
| Жең ұзындығы | Төрттен үш бөлігі |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 14 200 ₸









