Әйелдерге арналған бір түсті ұзын жеңді футболка - Лонгслив
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: М (44/46 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Түстер: Көк
Әйелдерге арналған ұзын жеңді футболка - Лонгслив
Дөңгелек мойынмен джинсы, юбка, шалбардың астына сәтті үйлеседі
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42 |
| Кеуде айналымы | 90 см |
| Бел орамы | 72 см |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Өнім түрі | Лонгслив |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Түсі | Көк |
| Силуэт | Іргелес |
| Матаның түрі | Трикотаж |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең ұзындығы | Ұзақ |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Стиль | Классикалық |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 58 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 62 см |
| Өнімнің ені | 80 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 900 ₸




