Американдық жағалы әйелдер көйлегі (тік) Асимметрия
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 42, 44, 46
Көйлектің ұзындығы - 92 см
Жеңнің ұзындығы:17 қараңыз
Бұйымның ұзындығы:
Түсі: Қызыл, Қызғылт, Әк
Жұмсақ, аққан мата фигураны әдемі құшақтайды
Бел аймағындағы драпировка
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Түсі | Қызыл |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Көйлек фасоны | Миди |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42 |
| Жамбас айналымы | 93 см |
| Бел орамы | 68 см |
| Кеуде айналымы | 88 см |
| Стиль | Романтикалық |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Мойындық кесу фасоны | Тірек |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Көйлек ұзындығы | Миди |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 900 ₸





