Әйелдер Лонгслив - Ұзын жеңді футболка
Дөңгелек мойынмен
Ринстондардан жасалған көлденең жолақпен тіке қиылған
Түсі Қара
Өлшемі: S (42 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42 |
| Кеуде айналымы | 82 см |
| Бел орамы | 66 см |
| Жамбас айналымы | 90 см |
| Халықаралық өлшем | S |
| Түсі | Қара |
| Силуэт | Тікелей |
| Матаның түрі | Трикотаж |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 56 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 59 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жең ұзындығы | Ұзақ |
| Өнім түрі | Лонгслив |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 200 ₸





