Белдігі мен бүктемелері бар әйелдер белдемшесі
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 46
Бел орамасы: 74 см
Жамбас шеңбері: 100 см
Белдемшенің ұзындығы - 44 см
Қамытта, белдікте, сыдырмада
Түсі: Қара
.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Бел орамы | 74 см |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Белдемше түрі | Шағын |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Құрамы | 50% viscose 50 % Polyester |
| Стиль | Жастар |
| Аяқтау және безендіру | Бүктемелер, Белбеу |
| Өнімнің ұзындығы | 44 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | S/M |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 500 ₸



