Кең белбеуі бар тіке пішілген әдемі жылы әйелдер белдемшесі
Жоғары бел
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі:58
Матаның түрі: Полиэстер
Бел орамасы: 96 см
Санның айналасы: 124 см
Белдемшенің ұзындығы - 62 см
Түсі Қара
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 58 |
| Бел орамы | 96 см |
| Жамбас айналымы | 124 см |
| Белдемше түрі | Миди |
| Силуэт | Іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | Бүктемелер, Белбеу |
| Өнімнің ұзындығы | 62 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | XXXL |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 900 ₸




