Сыналары бар әдемі, сәнді әйелдер юбкасы
Түрік өндірушілерінен
Өлшем:
Бел орамасы: 86 см
Жамбас шеңбері: 108 см
Макси ұзындығы - 77 см
Түсі: Қара-қоңыр
Біріктірілген, белдікте былғары ендірмесі бар
Найзағай
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 52 |
| Бел орамы | 86 см |
| Жамбас айналымы | 110 см |
| Белдемше түрі | Иніште |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қоңыр |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | Былғары кірістірулер |
| Өнімнің ұзындығы | 77 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | XXL |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 900 ₸






