Әйелдердің әдемі тік белдемшесі
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 48
Бел орамасы: 80 см
Санның айналасы: 106 см
Белдемшенің ұзындығы - 66 см
Түсі: Күрең қызыл
Матаның түрі: Полиэстер
Ринстоннан жасалған шегелер
Белдемшенің бүйірлеріне моншақпен тігілген сырып тігілген
Астары бар белдемше
Алдыңғы және артқы жағындағы ойық
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48 |
| Бел орамы | 80 см |
| Жамбас айналымы | 106 см |
| Белдемше түрі | Тілігі бар |
| Силуэт | Іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Күрең |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Құрамы | 60% Полиэстер, 40% Атлас |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | стразалар, Бисер |
| Өнімнің ұзындығы | 66 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | L |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 700 ₸




