Әйелдерге арналған 42 өлшемді бүктелген юбка
Белдікте, сыдырмада
Түсі: Қара-қоңыр
Кең белдеу
Мата: Полиэстер
Белдемшенің ұзындығы - 70 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Бел орамы | 75 см |
| Жамбас айналымы | 101 см |
| Белдемше түрі | Бүрмеленген |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қоңыр |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Классикалық |
| Өнімнің ұзындығы | 70 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 100 ₸




