Сәнді Дестелегіш белдемше 38 - 40 өлшемді құрамдастырылған
Гипюрлі белбеу, велюрлі иінтірегі, воландары бар
Макси ұзындығы - 93 см
Түсі Қою Қоңыр
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Бел орамы | 74 см |
| Жамбас айналымы | 101 см |
| Белдемше түрі | Көп қабатты |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қоңыр |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Жастар |
| Аяқтау және безендіру | Гипюр, Белбеу, Бүрмелер |
| Өнімнің ұзындығы | 93 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 600 ₸





