8 жүзді әйелдер белдемшесі, астары 44-46 өлшемді
Макси ұзындығы, жасанды люрекстен жасалған қамыттағы әдемі кірістіру
Түсі Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Бел орамы | 74 см |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Белдемше түрі | Макси |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Матаның түрі | Атлас |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу, Аппликация |
| Өнімнің ұзындығы | 90 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | S-M |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 700 ₸







