Артқы жағында ойығы бар астары бар әйелдерге арналған тік макси юбка
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XXXL (54 - белгіленген ресейлік өлшем)
Түсі: Қара
Бел көлемі: 90 см
Санның айналасы: 116 см
Белдемшенің ұзындығы: 90 см
Саңылаулардың ұзындығы: 30 см
Іскерлік талғампаз әйелдер белдемшесі жоғары белді тік қиылған белдемше,
сыдырмалы және түймелі ілгегі бар.
Қарындаштың юбкасы бір түсті қара түсті, артқы жағы ойығы бар, жоғары сапалы материалдан тігілген.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 54 |
| Бел орамы | 90 см |
| Жамбас айналымы | 116 см |
| Белдемше түрі | Макси |
| Силуэт | Тікелей |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Классикалық |
| Өнімнің ұзындығы | 90 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | XXXL |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 700 ₸







