Қалталарында ринстондары бар әйелдерге арналған тік юбка
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XL/XXL (60 - 62 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Түсі: Көк
Матаның түрі: Джинсы
Бұйымның ұзындығы: 66 см
Тіліктің ұзындығы 16 см
Мақта негізіндегі қалың джинсыдан тігілген тік пішімді джинсы белдемше
Ең ыңғайлы биік пішін фигураны ерекшелеп, кемшіліктерді жасырады
Сыдырмалы және екі түймелі ілмек, белдікке арналған ілмектер
Кесілген бөшкесі бар екі бүйір қалта және ұсақ ринстондардың жиектері, ұсақ ринстондардың жиектері бар екі артқы қалта
Классикалық қайнатылған эффектісі бар көк джинсы юбка
Артқы жағында ойығы бар түзу жиек.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 58/60 |
| Бел орамы | 103 см |
| Жамбас айналымы | 123 см |
| Белдемше түрі | Иніште |
| Силуэт | Тікелей |
| Қону | Төмен бел |
| Түсі | Көк |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Джинс |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | стразалар, Сырмалау |
| Өнімнің ұзындығы | 66 см |
| Қалта саны | 4 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | 3XL/4XL |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 200 ₸








