Эксклюзивті Аралас белдемше
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 46
Бел орамасы: 76 см
Жамбас шеңбері: 100
Бұйымның ұзындығы: 74 см
Қамытта, 1 қалта
Астары бар белдемше
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Бел орамы | 76 см |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Белдемше түрі | Миди |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Сұр |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу |
| Өнімнің ұзындығы | 74 см |
| Қалта саны | 1 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 500 ₸




