Тіке пішілген әдемі әйелдер белдемшесі
Артқы жағынан тілікпен, белдікпен
2 Қалта
Өлшемі: 46-48
Матаның түрі: Cotton
Бел орамасы: 78 см
Санның айналасы:104 см
Белдемшенің ұзындығы: 56 см
Түсі: Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 54/56 |
| Бел орамы | 78 см |
| Жамбас айналымы | 104 см |
| Белдемше түрі | Миди |
| Силуэт | Іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Стиль | Классикалық |
| Өнімнің ұзындығы | 56 см |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | 3XL |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 700 ₸




