Әйелдерге арналған ұзын юбка
Өлшемі: 52
Бұйымның ұзындығы: 75 см
Гаденің белдемшесі, 8 жүзді, Гипюрден жасалған ендірмелер
Белдікте, сыдырмада
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 52 |
| Бел орамы | 93 см |
| Жамбас айналымы | 110 см |
| Белдемше түрі | Миди |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Креп |
| Құрамы | Креп, Шифон, Гипюр |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | Гипюр |
| Өнімнің ұзындығы | 75 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | 2XL |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Түсі | Сұр |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 200 ₸





