Ұзын әйелдер юбкасы Креп-Шифон Дестелегіш
Макси ұзындығы, 6-шы сыналы белдемше, жалпақ, биік жарасымды
Сыдырмалы және түймелері бар, белдік бүйірлік серпімді жолақтармен реттеледі.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 56-58 Белгіленген Ресейлік өлшем
Түсі: Қоңыр
Макси ұзындығы - 105 см
Астары бар белдемше
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 56 |
| Бел орамы | 98 см |
| Жамбас айналымы | 118 см |
| Белдемше түрі | Макси |
| Силуэт | Іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қоңыр |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Креп |
| Стиль | Классикалық |
| Өнімнің ұзындығы | 108 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | 3XL |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 300 ₸





