Әйелдерге арналған көпдеңгейлі белдемше воландармен
Қара түсті, фландары бар бес ярусты белдемше, Жалтыраған пішім. Белдемше Ұзын - Макси, серпімді белдеуі бар. Жеңіл мата көктемгі, жазғы және күзгі ауа райына сай келеді. Белдемшенің ұзындығы өкшелі туфлиді, тұтас табаны бар сандалдарды киюге мүмкіндік береді, кроссовкалар немесе спорттық аяқ киімдер үшін өзекті болады. Сыдырмалы ілмек.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: ХXS (40 - Белгіленген ресейлік өлшем)
Түсі: Қара
Бұйымның ұзындығы: 97 см
Бел көлемі: 63 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40 |
| Бел орамы | 63 см |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Белдемше түрі | Макси |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Креп |
| Стиль | Романтикалық |
| Өнімнің ұзындығы | 97 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | XXS |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 800 ₸






