Ашық, әдемі қызыл түсті әйелдер юбкасы
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 46
Матаның түрі: Cotton
Бел орамасы: 74 см
Жамбас шеңбері: 100 см
Миди ұзындығы - 55 см
Түсі: Қызыл
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Бел орамы | 74 см |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Белдемше түрі | Миди |
| Силуэт | Іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қызыл |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Стиль | Күнделікті |
| Өнімнің ұзындығы | 55 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 500 ₸




