Сәнді әйелдер юбкасы Гад 52 - 54 өлшемді
Макси ұзындығы - 98 см
белдікте, сыдырмада
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 56 |
| Бел орамы | 104 см |
| Жамбас айналымы | 120 см |
| Белдемше түрі | Сынадан жасалған юбкалар |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Классикалық |
| Өнімнің ұзындығы | 102 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | 4XL |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 100 ₸





