Әйелдерге арналған жазғы белдемше
Етегінде фландары бар күнделікті әйелдер юбкасы. Кең белдіктегі ашық түсті жалпақ белдемше. Негізгі түсі қара. Сыдырмамен жабылатын, орташа сыдырма.
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: Мақта-дестелегіш
Түсі (Негізгі): Қара
Өлшемі: М (46 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Бел орамасы: 76 см
Жамбас шеңбері: 101 қараңыз
Бұйымның ұзындығы: 79 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Бел орамы | 76 см |
| Жамбас айналымы | 101 см |
| Белдемше түрі | Кеңейтілген |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Стиль | Күнделікті |
| өрнектер мен принттер | Гүлді басып шығару және өсімдік үлгілері |
| Өнімнің ұзындығы | 79 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 100 ₸





