Аралас сәнді белдемше
Қамытта, Біріктірілген
Өлшемдері М (46)
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48/50 |
| Бел орамы | 84 см |
| Жамбас айналымы | 106 см |
| Белдемше түрі | Макси |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Құрамы | Полиэстер, Велюр |
| Стиль | Классикалық |
| өрнектер мен принттер | Гүлді басып шығару және өсімдік үлгілері |
| Өнімнің ұзындығы | 77 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | L-XL |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 700 ₸






