
Әйелдерге арналған үлкен өлшемді тік пішінді қиыстырылған белдемше
8 700 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:4305
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Әйелдер белдемшесі тік, артқы жағы тілінген
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 58
Бел орамасы: 97 см
Жамбас шеңбері: 124
Белдемшенің ұзындығы - 66 см
Біріктірілген
Түсі: Негізгі түсі қара
Астары бар белдемше
Белдікте, сыдырмада
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 58 |
| Бел орамы | 97 см |
| Жамбас айналымы | 124 см |
| Белдемше түрі | Тілігі бар |
| Силуэт | Іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Классикалық |
| Өнімнің ұзындығы | 66 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | 3XL |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 700 ₸




