Әйелдерге арналған алты сыналы әдемі белдемше
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 46/48 - Ресейлік өлшем белгіленді
Бел орамасы: 84 см
Жамбас шеңбері: 112
Ұзындығы: Миди - 75 см
Түсі: Сұр
Қара түсті Гипюрдан жасалған аппликация, жиек және белдік
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48/50 |
| Бел орамы | 78 см |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Белдемше түрі | Сынадан жасалған юбкалар |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Сұр |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Жүн |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | Шілтер, Гипюр |
| өрнектер мен принттер | Гүлді басып шығару және өсімдік үлгілері |
| Өнімнің ұзындығы | 75 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | L/XL |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 900 ₸






