Сыналары бар белбеу түріндегі пеплумы бар сәнді әйелдер юбкасы,
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: М (46 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Матаның түрі: Полиэстер
Түсі: Қара
Бел орамасы: 72 см
Жамбас шеңбері: 98
Белдемшенің ұзындығы: - 58 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Бел орамы | 72 см |
| Жамбас айналымы | 97 см |
| Белдемше түрі | Миди |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | Шілтер, Гипюр |
| Өнімнің ұзындығы | 58 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | S/M |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 800 ₸









