
Әйелдер белдемшесі тік, артында бүктемелері бар драпировкасы бар Түркия
6 500 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:1501
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Драпировкасы бар және артқы жағында бүктемелері бар тік пішімді әйелдер белдемшесі
Түрік өндірушілерінен
Өлшем: 46-48
Бел орамасы: 80 см
Санның айналасы: 104 см
Ұзындығы: Миди - 56 см
Түсі: Күлгін
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Бел орамы | 80 см |
| Жамбас айналымы | 104 см |
| Белдемше түрі | Миди |
| Силуэт | Іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Күлгін |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Жастар |
| Аяқтау және безендіру | Перделеу, Бүктемелер, Сырмалау, Түймелер |
| Өнімнің ұзындығы | 56 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M/L |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 500 ₸



