Алдынан тілігі бар тік пішінді әйелдер белдемшесі
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 48
Матаның түрі: Полиэстер
Бел орамасы: 78 см
Санның айналасы: 104 см
Ұзындығы: Миди - 58 см
Түсі: Қара
Белдікте, сыдырмада
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Бел орамы | 78 см |
| Жамбас айналымы | 104 см |
| Белдемше түрі | Миди |
| Силуэт | Тікелей |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | Сырмалау, Түймелер |
| Өнімнің ұзындығы | 58 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | L-XL |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 500 ₸




