Әйелдерге арналған сәнді күнделікті юбка
Өлшемі: 46
Бел орамасы: 76 см
Жамбас шеңбері: 102 қараңыз
Ұзындығы: Миди - 53 см
Тіке пішілген, белдікте
4 Қалта
Түсі: Қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Бел орамы | 76 см |
| Жамбас айналымы | 102 см |
| Белдемше түрі | Қарындаш |
| Силуэт | Тікелей |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Күнделікті |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу, Сырмалау |
| Өнімнің ұзындығы | 53 см |
| Қалта саны | 4 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | L |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 500 ₸




