Әйелдердің сәнді тік пішілген белдемшесі, қамытта
Артынан Шаттлоктар
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 48
Матаның түрі: Полиэстер
Бел орамасы: 80
Санның айналасы: 104 см
Ұзындығы: Миди - 47 см
Түсі: Қара
Найзағай
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48 |
| Бел орамы | 80 см |
| Жамбас айналымы | 104 см |
| Белдемше түрі | Миди |
| Силуэт | Іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Жастар |
| Аяқтау және безендіру | Бүрмелер |
| Өнімнің ұзындығы | 47 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | L |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 500 ₸




