Әйелдердің тік пішілген белдемшесі
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 46
Бел орамасы: 74 см
Жамбас шеңбері: 100
Ұзындығы: Миди - 59 см
Түсі: Қызыл, белдікте, белдік жиынтықта
Артқы саңылау
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Бел орамы | 74 см |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Белдемше түрі | Тілігі бар |
| Силуэт | Іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қызыл |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Стретч |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу, Сырмалау |
| Өнімнің ұзындығы | 59 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | S |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 300 ₸





