Шабдалы түсті сәнді әйелдер белдемшесі
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 44
Бел орамасы: 70 см
Санның айналасы: 98 см
Белдемшенің ұзындығы - 63 см
8 Қалақ, Жиектері шашақпен өңделген
Түсі: Шабдалы
Матаның түрі: Мақта
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44 |
| Бел орамы | 70 см |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Белдемше түрі | Кеңейтілген |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қызғылт сары |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Стиль | Жастар |
| Аяқтау және безендіру | Сырмалау, Кесте |
| Өнімнің ұзындығы | 63 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | S |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 400 ₸



