Әдемі Әйелдер юбкасы Гейд
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 42, 44
Бел орамасы: 68 см
Санның айналасы: 96 см
Белдемшенің ұзындығы: 75 см
Кофе Түсті
Белдікте, Белдік жиынтықта, сыдырмада
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42 |
| Бел орамы | 68 см |
| Жамбас айналымы | 96 см |
| Белдемше түрі | Миди |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Сарғыш |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу |
| Өнімнің ұзындығы | 75 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 200 ₸





