42 өлшемдегі әйелдерге арналған күнделікті юбка
Ұзындығы: Макси: 99 см
Белдемшенің алдында бір бүктемеде 4 жүз бар
Белдемшенің артқы жағы түзу
Белдікте, сыдырмада
2 Қалта
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42 |
| Бел орамы | 70 см |
| Жамбас айналымы | 90 см |
| Белдемше түрі | Иніште |
| Силуэт | Трапеция тәрізді |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Сұр |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Стиль | Күнделікті |
| Өнімнің ұзындығы | 99 см |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 900 ₸




