Сыналары бар сәнді белдемше төмен қарай жағылды
Қара түсті әдемі шілтерден тігілген қамыты бар әдемі белдемше
Жалындаған кесіндісі бар макси ұзындығы, 9 сына, орташа фит.
Сыдырма және түймелі ілмек
Түрік өндірушілерінен
Бұйымның өлшемі: L-XL - (52-54 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Матаның түрі: Шифон - 52% шифон, 45% вискоза, 3% эластан
Бұйымның ұзындығы: 78 см
Бел көлемі: 90 см
Санның көлемі: 110 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 52/54 |
| Бел орамы | 90 см |
| Жамбас айналымы | 110 см |
| Белдемше түрі | Сынадан жасалған юбкалар |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Шифон |
| Құрамы | 52% Шифон, 45% вискоза, 3% эластан |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | Шілтер, стразалар |
| Өнімнің ұзындығы | 78 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | 2XL-3XL |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 700 ₸






