Әйелдер блузкасы
Қара түсті, кешкі киім ретінде жарасады, етегіне дейін жиегі бар V-мойын, жоғары сапалы трикотаж полиэстерден тігілген, шифон манжеттеріндегі ұзын жеңдер, тік кесілген, етегі түзу.
Түрік өндірушілерінен
Түсі: Қара
Өлшемі: М/L (46-48 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Бұйымның ұзындығы: 65 см
Жеңнің ұзындығы: 61 см
Кеуде қуысы: 94 см
Жамбас шеңбері: 102 қараңыз
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/50 |
| Бел орамы | 76 см |
| Жамбас айналымы | 102 см |
| Кеуде айналымы | 94 см |
| Стильдер | Бекіткіш пен жаға жоқ |
| Өнім түрі | жейде |
| Халықаралық өлшем | M-L |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | Брошь |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 65 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 61 см |
| Өнімнің ені | 92 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 400 ₸










