Өлшемі 46/48 әйелдер блузкасы
Түрік өндірушілерінен
Қара түсті өте сәнді әдемі блузка
Жеңнің манжеттері ринстондармен әдемі гипюрмен көмкерілген
V - мойын ойығы
Матаның түрі - Трикотаж
Бұйымның ұзындығы: 68 см
Жеңнің ұзындығы: 65 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Бел орамы | 76 см |
| Жамбас айналымы | 102 см |
| Кеуде айналымы | 94 см |
| Стильдер | Бекіткіш пен жаға жоқ |
| Өнім түрі | жейде |
| Халықаралық өлшем | M-L |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Трикотаж |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | стразалар, Гипюр |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 68 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 65 см |
| Өнімнің ені | 46 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 400 ₸







