Әйелдер блузкасы 44-46
Әйелдерге арналған трикотаж блузка
Ұзын жеңдер, V-мойын сызығы
Мойынға гипюрлі қондырма
Тікелей пішу
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Кеуде айналымы | 90 см |
| Өнім түрі | жейде |
| Халықаралық өлшем | M |
| Түсі | Күрең |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | стразалар, Гипюр |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 61 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 48 см |
| Өнімнің ені | 47 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Бұйымның түрі | Футболка |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 600 ₸






