Лонгслив әйелдерге арналған 40 өлшемді қысқа футболка
Стильді, сәнді Лонгслив футболкасы
Түрік өндірушілерінен
Бұйымның ұзындығы: 44 см
Ұзын жеңдер: 55 см
Дөңгелек мойын
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40 |
| Кеуде айналымы | 80 см |
| Бел орамы | 62 см |
| Жамбас айналымы | 86 см |
| Өнім түрі | Лонгслив |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Түсі | Зәйтүн түсті |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең ұзындығы | Ұзақ |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Стиль | Жастар |
| өрнектер мен принттер | Жазу |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 44 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 55 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жынысы | Әйелдер |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 000 ₸






