Әйелдерге арналған ұзын кардиган 52-54 өлшемді
Ұзын жеңді әдемі кардиган
Қақпағы бар үлкен қақпа
Ұзын жеңдер сәл алауланған
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 52/54 |
| Кеуде айналымы | 108 см |
| Жамбас айналымы | 116 см |
| Өнім түрі | Кардиган |
| Түсі | Күрең |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Матаның түрі | Шифон |
| Жең ұзындығы | Ұзақ |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Стиль | Романтикалық |
| Бекіткіш | Бекіткіш жоқ |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 76 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 63 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | 2XL |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 100 ₸






