Жастарға арналған кешкі көйлек
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 42-44 өлшемі
Матаның түрі: Полиэстер
Астарлы көйлек
Көйлектің ұзындығы: 97 см
Қара-қызыл түсті блесткилермен кестеленген сәнді кеудеше
Фигураны құшақтайтын, арқасы ашық
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Халықаралық өлшем | XS-S |
| Жамбас айналымы | 94 см |
| Бел орамы | 68 см |
| Кеуде айналымы | 86 см |
| Көйлек фасоны | Артқы жағы ашық |
| Стиль | Жастар |
| Түсі | Қызыл |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Аяқтау және безендіру | Брошь, пайеткалар |
| Көйлек ұзындығы | Миди |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 200 ₸








