Әйелдерге арналған кешкі жартылай іргелес силуэт еденге дейін ұзын
Түрік өндірушілерінен
Қоймада үш түс бар: Көк, Күрең қызыл, Қою жасыл
Еденге дейін жететін әдемі тар көйлектер
Күміс түсті гүлді баспалы гипюрден тігілген көйлектің кеудешесі
Өлшемдері: 40, 42
Матаның түрі: Алекс Трикотаж
Бұйымның ұзындығы: 140 см
Жеңнің ұзындығы: 20 см
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Халықаралық өлшем | XS-L |
| Түсі | Күрең |
| Матаның түрі | Алекс трикотаж |
| Көйлек фасоны | Жартылай іргелес силуэт |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/44 |
| Жамбас айналымы | 90 см |
| Бел орамы | 68 см |
| Кеуде айналымы | 86 см |
| Стиль | Классикалық |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Төрттен үш бөлігі |
| Аяқтау және безендіру | Гипюр |
| Көйлек ұзындығы | Ұзын / макси |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 13 700 ₸








