Әйелдерге арналған сәнді көйлек Және силуэт
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 40
Бел орамасы: 65 см
Қиындық шеңбері: 91 см
Кеуде қуысы: 81 см
Миди ұзындығы - 90 см
Жеңнің ұзындығы: 2 см
Матаның түрі: Полиэстер
Көк түсті
Әдемі Гипюрмен үйлестірілген
А-пішінді көйлек (Бел сызығы бойынша қиылатын көйлек)
Төрттен үш жеңдер
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Халықаралық өлшем | XXS |
| Түсі | Көк |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Көйлек фасоны | А-силуэт |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40 |
| Жамбас айналымы | 91 см |
| Бел орамы | 65 см |
| Кеуде айналымы | 81 см |
| Стиль | Романтикалық |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Аяқтау және безендіру | Шілтер |
| Көйлек ұзындығы | Миди |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 900 ₸




