Әйелдерге арналған кешкі коктейльді көйлек. Қапшық көйлек
Қою көк түсті қалың люрекстен тігілген металл жіптің еліктірер жылтыры бар көйлек
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 44-46
Фигураға сай келетін көйлек
Миди ұзындығы: 100 см
Кеуде қуысы: 93 см
Бел орамасы: 77
Жамбас шеңбері: 101
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | кешкі көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Миди |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Жамбас айналымы | 101 см |
| Кеуде айналымы | 93 см |
| Бел орамы | 77 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Матаның қасиеттері | Серпімділік жоғары/созылу |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Құрамы | Полиэстер, Люрекс |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Матаның түрі | Полиамид |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Көйлек фасоны | Футляр көйлек |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Түсі | Қою көк |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 15 200 ₸





