Өте әдемі кешкі асимметриялық су перісі көйлегі
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 40-42
Ұзындығы: 135 см
Кеуде қуысы: 86
Бел орамасы: 68 см
Жамбас шеңбері: 94
Матаның түрі: Полиэстер
Көкірекшедегі және арқадағы қамыт - күміс түсті басылған гүлдері бар торлы стрейч
Шифоннан тігілген көйлек
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | Кешкі көйлек |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Халықаралық өлшем | XXS |
| Жамбас айналымы | 89 см |
| Бел орамы | 65 см |
| Кеуде айналымы | 86 см |
| Көйлек фасоны | Асимметрия |
| Стиль | Романтикалық |
| Түсі | Күрең |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Алекс трикотаж |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| өрнектер мен принттер | Гүлді басып шығару |
| Аяқтау және безендіру | стразалар, Бисер |
| Көйлек ұзындығы | Ұзын / макси |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 13 700 ₸








