Шығуға және күнделікті өмірге арналған әйелдер көйлегі
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 44, 46, 50
Бұйымның ұзындығы: 111 см
Жеңнің ұзындығы: 45 см
Түсі:
Қызыл гүлді баспасы бар қара
Ашық қоңыр түсті гүлді баспасы бар қара
А-силуэт, жалтыраған белдемше, манжеттегі төрттен үш жеңдер
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Тобық бойымен |
| Жең ұзындығы | Төрттен үш бөлігі |
| Жамбас айналымы | 96 см |
| Кеуде айналымы | 88 см |
| Бел орамы | 70 см |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44 |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Романтикалық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Көйлек фасоны | А-силуэт |
| Жең фасоны | Төрттен үш бөлігі |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 800 ₸




