Жеңсіз тік пішімді әйелдер көйлегі
Түрік өндірушілерінен
Жұмсақ мата жағымды мата, мыжылып қалмайды
Түсі: Қара, Қою сұр түсті ендірме
Өлшемі: 56-58
Бел орамасы: 100 см
Санның айналасы: 124 см
Кеуде қуысы: 116 см
Бұйымның ұзындығы: 107 см
Сәнді және Ыңғайлы
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Сарафан |
| Көйлек ұзындығы | Тобық бойымен |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Жамбас айналымы | 124 см |
| Кеуде айналымы | 116 см |
| Бел орамы | 100 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 56/58 |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Көйлек фасоны | Тікелей |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Түсі | Қара |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 700 ₸





