Әйелдерге арналған кешкі коктейльді көйлек
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: Полиэстер
Қою сұр түс,
Миди ұзындығы - 88 см
Көйлектің бүйірлеріне драп салу.
Драпировка орталық бойынша көйлектер безендірілген стразами 4 қатар
Астарлы көйлек
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | кешкі көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Миди |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Жамбас айналымы | 96 см |
| Кеуде айналымы | 90 см |
| Бел орамы | 74 см |
| Аяқтау және безендіру | Перделеу, стразалар |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Романтикалық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Көйлек фасоны | Іргелес силуэт |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Түсі | Күміс |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 14 300 ₸




